21.05.2012 13:30

Nezlomeni se na Memoriálu Josefa Koštejna neztratili.

Stolní tenisté vozíčkáři  Nezlomeni Pardubice mají za sebou účast na Memoriálu Josefa Koštejna

Dne 19.5 2012 se uskutečnil již třetí ročník Memoriálu Josefa Koštejna –turnaj ve stolním tenisu vozíčkářů , který pořádal klub aktivních vozíčkářů pod vedením předsedy Tomáše Zajpta. Tento turnaj si našel své trvalé místo v rámci turnajů ve stolním tenise vozíčkářů České republiky a je již dobrým zvykem, že tento turnaj je vždy velmi dobře zajištěn.
Turnaje se tradičně účastní i sportovci našeho o.s. Sportovní klub vozíčkářů Pardubice NEZLOMENI, a tentokrát to byli - Vladimír Tláskal, Spomenka Habětínková Tomič, Leoš Kroužel a Libor Macíček. Naši sportovci podali výborný výkon, přestože Memoriál byl pojat jako příprava na MČR, které se bude konat již 31.5.2012 v Ostravě.
Memoriál vyhrál náš nejlepší stolní tenista České republiky Michal Stefanu. V rámci Memoriálu se také utkala naše sportovkyně Spomenka Habětínková s nejlepší hráčkou současnosti, nejen
v Evropě - Jitkou Pivarčiovou, kterou naše stolní tenistka po velkém boji porazila 2 : 1. Tento výsledek byl pro nás velmi příjemným překvapením a cenné vítězství jistě dodá Spomence Habětínkové Tomič sil do bojů o mistra republiky 31.5.2012 v Ostravě.