Mistroství ČR ve stolním tenisu vozíčkářů

Ženy
1. Mentznerová Beáta
2. Habětínková Spomenka
3. Lukešová Iva
4.Pokorná Michaela
SKV Ostrava
SKV Pardubice
Město n/Metují
SKV Ostrava
Muži para
1. Hadrava Jaroslav
2. Zmrzlý Karel
3. Kadlík Vladimír
4.-5. Trčka Lubomír
4.-5. Mrázek Jan
6. Suja Jan
7. Ribka Bohuslav
8. Svatoš Petr
9. Gronych Jiří
10. Žák Jiří
11. Navrátil Stanislav
12. Skyba Radek
SKV Ostrava
SK Moravia Brno
SK Moravia Brno
SKV Otrokovice
SKV Praha
TJ Invaclub Loštice
SKV Ostrava
SKV Ostrava
SKV Ostrava
SK Moravia Brno
TJ Invaclub Loštice
SKV Ostrava
Muži kvadru
1. Suchánek Jiří
2. Zvolánek Martin
3. Krejčí Milan
4. Přibyl Tomáš
5. Fiala Pavel
6. Tláskal Vladimír
SKST Liberec
SKV Pardubice
SKV Praha
SKST Liberec
SKV Praha
SKV Pardubice
Open
1. Hadrava Jaroslav
2. Zmrzlý Karel
3. Trčka Lubomír
4. Zvolánek Martin
5.-8. Ribka Bohuslav
5.-8. Svatoš Petr
5.-8. Suchánek Jiří
5.-8. Přibyl Tomáš
9.-16. Lukešová Iva
9.-16. Fiala Pavel
9.-16. Skyba Radek
9.-16. Kadlík Vladimír
9.-16. Suja Jan
9.-16. Gronych Jiří
9.-16. Habětínková Spomenk
9.-16. Mrázek Jan
17.-22. Mentznerová Beáta
17.-22. Krejčí Milan
17.-22. Navrátil Stanislav
17.-22. Pokorná Michaela
17.-22. Žák Jiří
17.-22. Tláskal Vladimír
SKV Ostrava
SK Moravia Brno
SKV Otrokovice
SKV Pardubice
SKV Ostrava
SKV Ostrava
SKST Liberec
SKST Liberec
SK Nové Město n/Metují
SKV Praha
SKV Ostrava
SK Moravia Brno
TJ Invaclub Loštice
SKV Ostrava
SKV Pardubice
SKV Praha
SKV Ostrava
SKV Praha
TJ Invaclub Loštice
SKV Ostrava
SK Moravia Brno
SKV Pardubice
Čtyřhry
1. Zmrzlý - Kadlík
2. Hadrava - Svatoš
3. Trčka - Mrázek
4. Suchánek - Přibyl
5.-8. Skyba - Gronych
5.-8. Suja - Navrátil
5.-8. Krejčí - Fiala
5.-8. Ribka - Žák
9.-11. Mentznerová - Pokorná
9.-11. Zvolánek - Habětínková
9.-11. Tláskal - Lukešová
SK Moravia Brno
SKV Ostrava
Otrokovice/Praha
SKST Liberec
SKV Ostrava
TJ Invaclub Loštice
SKV Praha
Ostrava/Brno
SKV Ostrava
SKV Pardubice
Pardubice/Nové Město
Družstva
1. Zmrzlý - Kadlík
2. Trčka - Mrázek
3. Suchánek - Přibyl
4. Hadrava - Svato3
5.-8. Tláskal - Lukešová
5.-8. Ribka - Žák
5.-8. Krejčí - Fiala
5.-8. Skyba - Gronych
9.-11. Suja - Navrátil
9.-11. Zvolánek - Habětínková
9.-11. Mentznerová - Pokorná
SK Moravia Brno
Otrokovice/Praha
SKST Liberec
SKV Ostrava
Pardubice/Nové Město
Ostrava/Brno
SKV Praha
SKV Ostrava
TJ Invaclub Loštice
SKV Pardubice
SKV Ostrava







Tisknout


Kalendář akcí

Září 2018
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

« Srpen 2018 Říjen 2018 »


Žijeme tu s Vámi


© 2018, Sportovní klub vozíčkářů Pardubice NEZLOMENI – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing