Mistrovství ČR stolní tenis vozíčkářů 2013

Ženy
1. Habětínková Spomenka SKV Nezlomeni Pardubice
2. Mentznerová Beáta SKV Ostrava
3. Svobodová Markéta TJ Invaclub Loštice
4. Lukešová Iva SK Nové Město n/Metují


Muži kvadru
1. Suchánek Jiří SKST Liberec
2. Zvolánek Martin
3. Přibyl Tomáš SKST Liberec
4. Fiala Pavel SKV Praha
5. Krejčí Milan SKV Praha
6. Tláskal Vladimír SKV Nezlomeni Pardubice


Muži para
1. Trčka Lubomír SKV Otrokovice
2. Mrázek Jan SKV Praha
3. Suja Jan TJ Invaclub Loštice
4. Zmrzlý Karel SK Moravia Brno
5. Žák Jiří SK Moravia Brno
6. Svatoš Petr TJ Sokol Lhůta
7. Kadlík Vladimír SK Moravia Brno
8. Ribka Bohuslav SKV Ostrava
9. Gronych Jiří SKV Ostrava
10. Skyba Radek SKV Ostrava


Open
1. Trčka Lubomír SKV Otrokovice
2. Žák Jiří SK Moravia Brno
3. Zmrzlý Karel SK Moravia Brno
4. Mrázek Jan SKV Praha
5.-8. Suja Jan TJ Invaclub Loštice
5.-8. Svatoš Petr TJ Sokol Lhůta
5.-8. Suchánek Jiří SKST Liberec
5.-8. Kadlík Vladimír SK Moravia Brno
9.-16. Fiala Pavel SKV Praha
9.-16Tláskal Vladimír SKV Nezlomeni Pardubice
9.-16. Svobodová Markéta TJ Invaclub Loštice
9.-16. Krejčí Milan SKV Praha
9.-16. Přibyl Tomáš SKST Liberec
9.-16. Ribka Bohuslav SKV Ostrava
9.-16. Skyba Radek SKV Ostrava
9.-16. Zvolánek Martin
17.-20. Habětínková Spomenka SKV  Nezlomeni Pardubice
17.-20. Lukešová Iva SK Nové Město n/Metují
17.-20. Mentznerová Beáta SKV Ostrava
17.-20. Gronych Jiří SKV Ostrava


Čtyřhry
1. Zmrzlý - Kadlík SK Moravia Brno
2. Svatoš - Žák Lhůta - Brno
3. - 4. Suchánek - Přibyl SKST Liberec
3. - 4. Krejčí - Fiala SKV Praha
5.-8. Tláskal - Habětínková SKV Nezlomeni Pardubice
5.-8. Suja - Svobodová TJ Invaclub Loštice
5.-8. Hudeček - Gronych SKV Ostrava
5.-8. Trčka - Mrázek Otrokovice - Praha
9.-10. Zvolánek - Lukešová SK Nové Město
9.-10. Skyba - Mentznerová SKV Ostrava


Družstva
1. Trčka - Mrázek Otrokovice - Praha
2. Suchánek - Přibyl SKST Liberec
3. Svatoš - Žák Lhůta - Brno
4. Zmrzlý - Kadlík SK Moravia Brno
5.-8. Ribka - Gronych SKV Ostrava
5.-8. Tláskal - Habětínková SKVNezlpomeni Pardubice
5.-8. Krejčí - Fiala SKV Praha
5.-8. Suja - Svobodová TJ Invaclub Loštice
9.-10. Skyba - Mentznerová SKV Ostrava
9.-10. Zvolánek - Lukešová SK Nové Město


Tisknout


Kalendář akcí

Říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

« Září 2018 Listopad 2018 »


Žijeme tu s Vámi


© 2018, Sportovní klub vozíčkářů Pardubice NEZLOMENI – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing