02.05.2012 17:55

Nezlomeni na turnaji v Mohelnici ukázaly svou sílu

Nezlomeni   na turnaji v Mohelnici ukázaly svou sílu

Dne 28.4.2012 se uskutečnil turnaj se stolním tenise vozíčkářů, Siemens CUP v krásném moravském městě Mohelnice.
Každoročně tento turnaj navštěvuje mnoho hráčů z celé ČR. Celkem se turnaje účastnilo čtyřicet hráčů a naše občanské sdružení „SKV Pardubice NEZLOMENI“ reprezentovala skoro celá špička hráčů. Chyběla pouze naše jednička Martin Zvolánek, který byl nemocný. Přesto ale naši hráči předvedli, zač je v Pardubicích perník. V těžké konkurenci si vedl v ,,A´´ skupině náš člen, pan Vladimír Tlaskal velmi dobře a konečné dvanácté místo je úspěchem.
 Ale i v ,,B´´ skupině která je nabita hráči české špičky si naši nováčci skupiny ,,B´´vedli nadmíru úspěšně. Spomenka Habětínková Tomič porazila i ty matadory, kteří již mají trvalé místo v této skupině a celkové osmé místo je velmi dobré a kvalitní.
 Dalším naším členem ve skupině ,,B´´ , který sbírá zkušenosti s hráči vysoké kvality, je JUDr. Libor Macíček. V této skupině je nováčkem, který si vybojoval postup po skvělých výkonech v loňské sezóně.
Tedy i členové této skupiny perfektně reprezentovali Pardubice .
Velkou radost nám udělal náš člen a hráč skupiny ,,C´´, Tomáš Kvoch, který vybojoval krásné druhé místo. Musíme podotknout že tento hráč by svou kvalitou suverénně ovládl i vyšší skupinu, nemá však mnoho času, neboť kromě této sportovní aktivity se ještě věnuje sledge hokeji.
V neposlední řadě zde máme našeho člena Marka Péře. Jeho výkon a nezlomná vůle poprat se se svým osudem, dala obdiv všem hráčům, ale i přihlížejícím divákům.
 Zde totiž platí více než kde jinde, že není důležité vyhrát, ale účastnit se a tím i překonávat svůj nelehký osud, své postižení. 
FrH

Tisknout


Kalendář akcí

Leden 2023
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

« Prosinec 2022 Únor 2023 »


Žijeme tu s Vámi


© 2023, Sportovní klub vozíčkářů Pardubice NEZLOMENI – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing